Služby

Vyšetření zraku

Zrak je naším nejdůležitějším smyslem. Umožňuje nám vnímat více než 80% všech informací. Proto bychom neměli zanedbávat péči o něj. Preventivní prohlídky zraku jsou důležité, protože odhalí včas vady a onemocnění očí (šedý zákal, zelený zákal a jiné).

V dnešní počítačové době je náš zrak mnohem více zatěžován.

Bolí Vás často hlava?

Bolí Vás oči?

Slzí Vám oči?

Máte často unavené oči?

Máte „krátké“ ruce?

Všechny tyto problémy mohou být prvními signály zhoršení zraku…

V našich očních optikách Váš zrak přeměří optometristé s odborným vzděláním.

Na měření zraku si vyhraďte vždy dostatek času. Přineste s sebou brýle, které již nosíte. Pokud nosíte kontaktní čočky, je potřeba přijít bez nasazených kontaktních čoček (minimálně 4 hodiny před měřením zraku).

Pokud chcete mít jistotu, že na měření zraku nebudete po příchodu do oční optiky čekat, objednejte se předem telefonicky nebo pomocí kontaktního formuláře.

APLIKACE KONTAKTNÍCH ČOČEK

Pokud zákazníkovi z nějakého důvodu brýle nevyhovují, je možné korekci řešit pomocí kontaktních čoček.

Aplikace trvá cca hodinu a provádí se v několika krocích:

1. krok

Je potřeba překontrolovat hodnoty potřebné korekce. Změřit parametry potřebné k aplikaci. Po rozhovoru se vybere konkrétní typ kontaktních čoček – některé zkušební čočky máme skladem, jiné se musí objednat.

2. krok

Poté jsou kontaktní čočky nasazeny do oka optometristou, zkontroluje se jejich usazení a klientovo vidění. Čočky jsou vyjmuty a následuje vlastní nácvik nasazení, vyjmuté a péče o čočky. Klient po aplikaci odchází domů s párem zkušebních čoček a startovací sadou (roztok s pouzdrem).

3. krok

Přibližně za 14 dnů přichází klient s nasazenými kontaktními čočkami na kontrolu. Pokud je klient s čočkami i po kontrole spokojený a čočky sedí, objedná se prodejní balení.

Výsledek

Po bezproblémovém zvládnutí všech kroků je klient připraven k užívání kontaktních čoček a péči o ně.

Pokud chcete mít jistotu, že na aplikaci kontakntích čoček nebudete po příchodu do oční optiky čekat, objednejte se předem telefonicky nebo pomocí kontaktního formuláře.